Суми, 3-7 квiтня 2017
  • 40Конкурс 2016. Фото 40
  • 41Конкурс 2016. Фото 41
  • 43Конкурс 2016. Фото 43
  • 47Конкурс 2016. Фото 47
  • 51Конкурс 2016. Фото 51
  • 54Конкурс 2016. Фото 54
  • 1Конкурс 2016. Фото 1
  • 5Конкурс 2016. Фото 5
  • 15Конкурс 2016. Фото 15
  • 17Конкурс 2016. Фото 17
  • 20Конкурс 2016. Фото 20
  • 31Конкурс 2016. Фото 31
Classical Records bakitone.com

Архів

Переможці VII Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Старша група

I премія і звання Лауреата:
-

II премія і звання Лауреата:
Колеснікова Марія, Росія, м. Москва

III премія і звання Лауреата:
Хонг Юджин, Корея-Німеччина

 

Середня група

I премія і звання Лауреата:
Назаренко Іван, Росія, м. Челябінськ

II премія і звання Лауреата:
Мирошниченко Микола, Україна, м. Харків
Сухленко Юрій, Україна, м. Харків

III премія і звання Лауреата:
Балюра Катерина, Україна, м. Суми
Шохіна Софія, Україна, м. Львів

Диплом і звання Дипломанта:
Кравчук Олеся, Україна, м. Суми
Любченко Ольга, Україна, м. Харків
Сипко Ірина, Україна, м. Дзержинськ

 

Молодша група

I премія і звання Лауреата:
Саннікова Дар’я, Україна, м. Харків
Цуруль Євгенія, Україна, м. Київ

II премія і звання Лауреата:
Сергеєв Аврелій, Великобританія-Україна, м. Суми
Падалець Назар, Україна, м. Біла Церква

III премія і звання Лауреата:
Німенська Олександра, Україна, м. Харків
Чуденцова Ольга-Роксолана, Україна, м. Харків
Книш Олександра, Україна, м. Суми

Диплом і звання Дипломанта:
Матюк Софія, Україна, м. Одеса
Кузько Юлія, Україна, м. Ромни
Шаповал Варвара, Україна, м. Одеса
Кандалова Катерина, Україна, м. Харків

 

 

-------------------------------------------------------

Переможці VI Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Старша група

I премія і звання Лауреата:
Гусейнлі Тогрул, Німеччина-Азербайджан

II премія і звання Лауреата:
Петренко Аліна, Україна, м. Суми

III премія і звання Лауреата:
Алейніков Олексій, Україна, м. Харків
Василькова Еліна, Україна, м. Одеса

Диплом і звання Дипломанта:
Андреєва Анастасія, Україна, м. Хмельницький
Пімоненко Елла, Україна, м. Суми

Грамота за участь:
Рудамьоткіна Марія, Україна, смт Куликівка
Каллістратова Жанна, Україна, м. Кролевець

 

Молодша група

I премія і звання Лауреата:
Маресьєва Марія, Україна, м. Сєвєродонецьк

II премія і звання Лауреата:
Муштай Софія, Україна, м. Сєвєродонецьк

III премія і звання Лауреата:
Бахмут Єгор, Україна, м. Шостка
Мирошниченко Микола, Україна, м. Харків

Диплом і звання Дипломанта:
Андреєв Сергій, Україна, м. Лебедин
Беденко Єлизавета, Україна, м. Сєвєродонецьк
Книш Олександра, Україна, м. Суми
Малащук Ярослава, Україна, м. Харків
Музиченко Марія, Україна, м. Сєвєродонецьк

Диплом наймолодшому учаснику конкурсу:
Собко Дарія, Україна, м. Кролевець

Грамота за участь:
Баліашвілі Тіна, Україна, м. Суми
Остапенко Олексій, Україна, м. Суми
Павленко Олександр, Україна, м. Глухів
Циганок Катерина, Україна, м. Конотоп

 

 

-------------------------------------------------------

Переможці V Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Старша група

I премія і звання Лауреата:
-

II премія і звання Лауреата:
Марія Колесник, Україна, м. Суми
Ігор Чичканов, Україна, м. Запоріжжя

III премія і звання Лауреата:
Соломія Пеца-Ославська, Україна, м. Київ
Олександра Снігур, Україна, м. Київ
Світлана Шелудякова, Україна, м. Харків

Диплом і звання Дипломанта:
Анастасія Кравчук, Україна, м. Київ
Олександр Леонов, Україна, м. Київ
Антоніна Сараєва, Україна, м. Чернігів

Заохочувальний диплом:
Катерина Балюра, Україна, м. Ромни
Олександра Чорна, Україна, м. Луганськ

Грамота за участь:
Петро Бондар, Україна, м. Суми
Анастасія Давидова, Україна, м. Чернігів
Христина Мілян, Україна, м. Сєвєродонецьк
Анастасія Назаренко, Україна, м. Суми
Діана Петрушенко, Україна, м. Суми

 

Молодша група

I премія і звання Лауреата:
Анастасія Шикирінська, Україна, м. Вінниця

II премія і звання Лауреата:
Олеся Кравчук, Україна, м. Суми
Юлія Кузько, Україна, м. Ромни
Петро Таранченко, Україна, м. Суми
Златослава Ульянова, Україна, м. Лозова

III премія і звання Лауреата:
Антон Колодій, Україна, м. Полтава
Марія Криворучко, Україна, м. Новомосковськ
Ярослава Малащук, Україна, м. Харків
Єлизавета Неведомська, Україна, м. Макіївка
Максим Шарпарь, Україна, м. Єнакієве

Диплом і звання Дипломанта:
Сергій Андреєв, Україна, м. Лебедин
Ольга Макуха, Україна, м. Шостка
Олексій Остапенко, Україна, м. Суми
Павленко Олександр, Україна, м. Глухів
Назар Падалець, Україна, м. Біла Церква
Євгенія Цуруль, Україна, м. Київ

Заохочувальний диплом:
Владислав Карабський, Україна, м. Харків
Ольга Скиба, Україна, м. Шостка

Грамота за участь:
Тіна Баліашвілі, Україна, м. Суми
Вероніка Воловик, Україна, м. Суми
Олександр Заїка, Україна, м. Лохвиця
Ірина Колодка, Україна, м. Суми
Анастасія Костіна, Україна, м. Південне
Елла Пімоненко, Україна, м. Суми
Оксана Самойлик, Україна, м. Ромни
Анастасія Сугоняко, Україна, м. Суми
Альона Шаповал, Україна, м. Суми

 

 

-------------------------------------------------------

Фестиваль класичної музики

З 28 листопада по 4 грудня 2013 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбудеться фестиваль класичної музики в рамках Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія».

Програма фестивалю складатиметься з концертів лауреатів Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія», лекцій і доповідей провідних викладачів, майстер-класів.

Майстер-класи буде проведено за спеціальностями: фортепіано, камерний ансамбль (2 фортепіано, скрипка та фортепіано, фортепіанне тріо та інш.)

Майстер-класи за спеціальностю фортепіано проводить Юрій Діденко (Росія) - лауреат міжнародних конкурсів, доцент кафедри спеціального фортепіано Віктора Мержанова Московської державної консерваторії ім. П.Чайковського, член президії фонду О.Скрябіна, член об’єднання викладачів фортепіано «ЭПТА».

Майстер-класи за спеціальностю камерний ансамбль проводить Василь Щербаков (Росія) - лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів, голова журі міжнародного конкурсу ім. Д.Кабалевського в м. Москва, член журі міжнародних та россійських конкурсів,нащадок видатного російського композитора Дмитра Кабалевського.

Детальніше...

 

-------------------------------------------------------

Переможці IV Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Старша група

I премія і звання Лауреата:
Кісіленко Валентин, Україна, м. Суми

II премія і звання Лауреата:
Гладун Вікторія, Україна, м. Суми
Фэй Джижу, Китай, м. Гірин

III премія і звання Лауреата:
Головко Едуард, Україна, м. Запоріжжя
Лі Цон, Китай, м. Чанчунь

Диплом і звання Дипломанта:
Бондарь Петро, Україна, м. Суми
Храпонов Володимир, Росія, м. Москва
Шелудякова Світлана, Україна, м. Харків

Заохочувальний диплом:
Джан Зявен, Китай, м. Гірин
Савєльєва Анна, Україна, м. Львів

Заохочувальний диплом самому молодшому участнику старшої категорії:
Балюра Катерина, Україна, м. Ромни

 

Молодша група

I премія і звання Лауреата:
Бойко Надія, Україна, м. Суми
Сумовська Юлія, Україна, м. Овруч

II премія і звання Лауреата:
Базалицька Ніколь, Україна, м. Вінниця
Гошій Марія-Ліза, Україна, м. Коломия
Джан Жонзя, Китай, м. Чанчунь

III премія і звання Лауреата:
Білицька Олександра, Україна, м. Харків
Живих Іван, Росія, Брянська обл., с. Локоть
Стебіна Олександра, Україна, м. Шахтарськ
Шибко Марія, Україна, м. Синельникове

Диплом і звання Дипломанта:
Агєєв Аркадій, Україна, м. Алушта
Ван Шуайбо, Китай, м. Чанчунь
Джао Хонбо, Китай, м. Янджи
Журба Альона, Україна, м. Чернігів
Малащук Ярослава, Україна, м. Харків
Назарова Марія, Україна, м. Макіївка
Шаповал Альона, Україна, м. Суми

Заохочувальний диплом:
Апанасенко Валерія, Україна, м. Харцизьк
Бульхін Гліб, Україна, м. Тернівка
Вакал Евеліна, Україна, м. Суми
Давидкіна Анна, Україна, м. Синельникове
Жерновнікова Ксенія, Україна, м. Куп’янськ
Костіна Анастасія, Україна, м. Південне
Мамедова Ельнара, Україна, м. Тернівка
Нацвлішвілі Анастасія, Україна, м. Макіївка
Пімоненко Елла, Україна, м. Суми
Походенко Олексій, Україна, м. Шостка
Седлецька Валерія, Україна, м. Тернівка

 

Заявки на участь у IV Міжнародному конкурсі молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Молодша група

1 Агєєв Аркадій, Україна, м. Алушта
2 Апанасенко Валерія, Україна, м. Харцизьк
3 Базалицька Ніколь, Україна, м. Вінниця
4 Барабан Анастасія, Україна, м. Долинська
5 Білицька Олександра, Україна, м. Харків
6 Бойко Надія, Україна, м. Суми
7 Бульхін Гліб, Україна, м. Тернівка
8 Вакал Евеліна, Україна, м. Суми
9 Ван Шуайбо, Китай, м. Чанчунь
10 Гошій Марія-Ліза, Україна, м. Коломия
11 Давидкіна Анна, Україна, м. Синельникове
12 Джан Жонзя, Китай, м. Чанчунь
13 Джао Хонбо, Китай, м. Янджи
14 Ємцова Надія, Україна, м. Харків
15 Жерновнікова Ксенія, Україна, м. Куп’янськ
16 Живих Іван, Росія, Брянська обл., с. Локоть
17 Журба Альона, Україна, м. Чернігів
18 Колодій Антон, Україна, м. Полтава
19 Коняшкіна Марія, Україна, м. Харків
20 Костіна Анастасія, Україна, м. Південне
21 Малащук Ярослава, Україна, м. Харків
22 Мамедова Ельнара, Україна, м. Тернівка
23 Мартьянова Аліна, Україна, м. Харків
24 Назарова Марія, Україна, м. Макіївка
25 Нацвлішвілі Анастасія, Україна, м. Макіївка
26 Парукова Анастасія, Білорусія, м. Мінськ
27 Пімоненко Елла, Україна, м. Суми
28 Походенко Олексій, Україна, м. Шостка
29 Седлецька Валерія, Україна, м. Тернівка
30 Сич Микола, Україна, Вінницька обл., смт Тиврів
31 Стебіна Олександра, Україна, м. Шахтарськ
32 Сумовська Юлія, Україна, м. Овруч
33 Чуркіна Анастасія-Наталія, Україна, м. Соснівка
34 Шаповал Альона, Україна, м. Суми
35 Шибко Марія, Україна, м. Синельникове
36 Юрченко Іван, Україна, м. Київ

Старша група

1 Артеменко Тетяна, Україна, м. Черкаси
2 Балюра Катерина, Україна, м. Ромни
3 Бондарь Петро, Україна, м. Суми
4 Гладун Вікторія, Україна, м. Суми
5 Головко Едуард, Україна, м. Запоріжжя
6 Гранько Роман, Україна, м. Миргород
7 Джан Зявен, Китай, м. Гірин
8 Дубова Анастасія, Україна, м. Запоріжжя
9 Квасова Наталія, Україна, м. Суми
10 Кісіленко Валентин, Україна, м. Суми
11 Лі Цон, Китай, м. Чанчунь
12 Міхальов Дмитро, Україна, м. Суми
13 Петренко Аліса, Україна, м. Суми
14 Потоцький Станіслав, Україна, м. Суми
15 Руденко Дарья, Росія, м. Бєлгород
16 Савєльєва Анна, Україна, м. Львів
17 Смородін Валентин, Україна, м. Дрогобич
18 Фэй Джижу, Китай, м. Гірин
19 Храпонов Володимир, Росія, м. Москва
20 Цай Іфан, Китай, м. Сямень
21 Шелудякова Світлана, Україна, м. Харків

 

Фортепіанний фестиваль

З 6 по 13 грудня 2012 р. на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського в рамках проведення Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» відбувся Міжнародний фестиваль класичної музики.

Програма фестивалю була представлена концертами лауреатів міжнародних конкурсів, лекціями та майстер-класами провідних викладачів сучасного музичного мистецтва.

До участі у фестивалі були запрошені: лауреат міжнародних конкурсів, доцент Московської державної консерваторії ім. П.І.Чайковського, Голова журі конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» Юрій Діденко; лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів, голова журі міжнародного конкурсу ім. Д.Кабалевського в м.Москва, член журі міжнародних та россійських конкурсів, нащадок видатного російського композитора Дмитра Кабалевського, доцент кафедри спеціального фортепіано Державного музичного педагогічного інституту ім. Іпполітова-Іванова Василь Щербаков; завідуюча аспірантурою Харківського державного університету мистецтв ім. І.Котляревського, доцент кафедри загального та спеціалізованного фортепіано Ірина Сухленко; лауреат міжнародних конкурсів, професор кафедри спеціального фортепіано корейського університету Чанг Ан Хекен Лі.

У фестивалі прийняли участь 26 молодих піаністів з різних областей Росії та України. Так Російську Федерацію представляли студенти музичних закладів Московської та Бєлгородської областей. Україна була представлена учасниками з Київської, Харківської та Сумської областей.

Детальніше...

 

Лауреати III Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Старша група

I премія:
Йорукоглу Айшегюль, Туреччина, м. Анталія

II премія:
Аллес Допіко Крістіна, Іспанія, м. Пальма де Майорка
Бочкарьова Вікторія, Росія, м. Бєлгород

III премія:
Гітальчук Володимир, Україна, м. Одеса
Кісіленко Валентин, Україна, м. Суми
Нагорна Єлизавета, Україна, м. Київ
Пухальська Ганна, Україна, м. Запоріжжя

Звання Дипломанта:
Лесик Богдан, Україна, м. Суми
Потапенко Лілія, Україна, м. Запоріжжя
Ярославцева Наталія, Україна, м. Хмельницький

Приз глядацьких симпатій:
Бариляк Віталій, Україна, м. Херсон

Диплом „За краще виконання твору українського композитора”:
Смирнов Владислав, Україна, м. Одеса

Заохочувальні дипломи:
Белінська Анастасія, Україна, м. Чернівці
Кукоренчук Тимофій, Україна, м. Київ

Заохочувальний диплом самому молодшому участнику старшої категорії:
Руденко Дар’я, Росія, м. Бєлгород

 

Молодша група

I премія:
Джоу Мет’ю, США, Мериленд

II премія:
Месхія Мелані, Україна, м. Суми
Немов Даніїл, Росія, м. Москва

III премія:
Амодіо Летиція, Республіка Мальта, м. Сватар
Задніпровська Катерина, Україна, м. Вінниця
Шаповал Альона, Україна, м. Суми

Звання Дипломанта:
Борбат Крістіна, Україна, м. Шостка
Назаренко Анастасія, Україна, м. Суми

Диплом „За краще виконання твору українського композитора”:
Живих Іван, Росія, Брянська обл., п. Локоть

Заохочувальні дипломи отримали:
Балюра Катерина, Україна, м. Ромни

 

Заявки на участь у III Міжнародному конкурсі молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Молодша група

1 Амодіо Летиція, Республіка Мальта, м. Сватар
2 Ахроменко Єлизавета, Україна, м. Чернігів
3 Бабко Дмитро, Україна, м. Конотоп
4 Балюра Катерина, Україна, м. Ромни
5 Борбат Крістіна, Україна, м. Шостка
6 Висоцька Катерина, Україна, м. Шостка
7 Джоу Мет’ю, США, Мериленд
8 Живих Іван, Росія, Брянська обл., п. Локоть
9 Задніпровська Катерина, Україна, м. Вінниця
10 Месхія Мелані, Україна, м. Суми
11 Назаренко Анастасія, Україна, м. Суми
12 Немов Даніїл, Росія, м. Москва
13 Овчаренко Ілля, Україна, м. Чернігів
14 Полюхова Єлизавета, Росія, м. Бєлгород
15 Ткаченко Артем, Україна, м. Охтирка
16 Тріус Владислава, Україна, м. Ромни
17 Харченко Марк, Україна, м. Суми
18 Шаповал Альона, Україна, м. Суми

Старша група

1 Аллес Допіко Крістіна, Іспанія, м. Пальма де Майорка
2 Бариляк Віталій, Україна, м. Херсон
3 Белінська Анастасія, Україна, м. Чернівці
4 Бочкарьова Вікторія, Росія, м. Бєлгород
5 Василькова Еліна, Україна, м. Одеса
6 Гітальчук Володимир, Україна, м. Одеса
7 Гордельянова Яна, Україна, м. Дрогобич
8 Горобець Ганна, Україна, м. Київ
9 Желудкова Євгенія, Україна, м. Суми
10 Йорукоглу Айшегюль, Туреччина, м. Анталія
11 Качак Христина, Україна, м. Івано-Франківськ
12 Кашуба Денис, Україна, м. Дніпродзержинськ
13 Кісіленко Валентин, Україна, м. Суми
14 Кукоренчук Тимофій, Україна, м. Київ
15 Кобзовщук Вікторія, Україна, м. Кіровоград
16 Лесик Богдан, Україна, м. Суми
17 Мішко Ярослав, Україна, м. Дрогобич
18 Нагорна Єлизавета, Україна, м. Київ
19 Нищота Єлизавета, Україна, м. Ромни
20 Новохатська Владислава, Україна, м. Запоріжжя
21 Павлюк Ольга, Україна, м. Київ
22 Паску Сімона, Україна, м. Одеса
23 Потапенко Лілія, Україна, м. Запоріжжя
24 Потоцький Станіслав, Україна, м. Суми
25 Пухальська Ганна, Україна, м. Запоріжжя
26 Ребров Олег, Україна, м. Суми
27 Руденко Дар’я, Росія, м. Бєлгород
28 Смирнов Владислав, Україна, м. Одеса
29 Стецюк Катерина, Україна, м. Київ
30 Сторчоус Юрій, Україна, м. Глухів
31 Федченко Михайло, Україна, м. Горлівка
32 Чичикіна Катерина, Росія, м. Москва
33 Яворська Юлія, Україна, м. Одеса
34 Якушева Лілія, Росія, м. Курськ
35 Ярославцева Наталія, Україна, м. Хмельницький

 

 

Майстер-клас Ю.Діденко

Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія» проводить серію майстер-класів, яку відкриває Юрій Діденко - лауреат міжнародних конкурсів, доцент кафедри спеціального фортепіано Віктора Мержанова Московської державної консерваторії ім. П.Чайковського, член президії фонду О.Скрябіна, член об’єднання викладачів фортепіано «ЭПТА», артистичний директор Рахманіновського товариства США. Майстер-клас відбудеться з 30 листопада по 5 грудня 2011 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

 

Жюрі II Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

Юрій Діденко (Росія). Голова. Лауреат міжнародних конкурсів, доцент Московської державної консерваторії ім. П.І.Чайковського.

Аркадій Ценципер (Німеччина). Професор Дрезденської Вищої Школи Музики ім. Карла Марії фон Вебер, декан фортепіанного факультету.

Наталія Горецька (Україна). Проректор Харківського державного університету мистецтв ім. І.Котляревського, кандидат педагогічних наук, професор.

Дiана Власенко (Україна). Соліст Сумської обласної філармонії, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Божена Мачейовська (Польща). Викладач Варшавської академії музики ім.Фридеріка Шопена.

Олексій Галеа (Мальта). Директор Мальтійського фестивалю піаністів, професор музичної школи ім. І.Штрауса, м.Валлетта.

Тамара Пастухова (Україна). Викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, завідуюча фортепіанним відділом Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Заявки на участь у II Міжнародному конкурсі молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

1 Артемук Тетяна, Україна, м. Луцьк
2 Бєлозьорова Катерина, Росія, м. Єкатеринбург
3 Бібла Анастасія, Україна, м. Дрогобич
4 Бондар Петро, Україна, м. Шостка
5 Букачова Марія-Анна, Чехія, м. Прага
6 Гаєнко Арсеній, Україна, м. Сімферополь
7 Гладун Вікторія, Україна, м. Суми
8 Горська Карина, Україна, м. Конотоп
9 Даніліна Елізавета, Росія, м. Москва
10 Данильченко Марія, Україна, м. Суми
11 Імаізумі Кіохеі, Японія, м. Фукуока
12 Караєва Юлія, Україна, м. Дніпропетровськ
13 Кашутіна Юлія, Україна, м. Суми
14 Кісіленко Валентин, Україна, м. Суми
15 Коваль Богдан, Україна, м. Дніпропетровськ
16 Корженко Тетяна, Україна, м. Суми
17 Кох Воо Сеок, Корея
18 Кундротайте Іоланта, Литва, м. Вільнюс
19 Мельник Костянтин, Україна, м. Полтава
20 Мотрій Аліна, Україна, м. Полтава
21 Назаренко Анастасія, Україна, м. Суми
22 Писаренко Марія, Україна, м. Полтава
23 Ребров Олег, Україна, м. Суми
24 Решетілов Богдан, Україна, м. Запоріжжя
25 Рожкова Ірина, Україна, м. Кривий Ріг
26 Романов Андрій, Україна, м. Луганськ
27 Сасова Вероніка, Україна, м. Суми
28 Семикрас Дмитро, Україна, м. Суми
29 Стабровська Олена, Росія, м. Краснодар
30 Третьякова Світлана, Росія, м. Хабаровськ
31 Трусевський Микола, Росія, м. Хабаровськ
32 Харенко Віктор, Україна, м. Черкаси
33 Чичикіна Катерина, Росія, м. Люберці
34 Чубун Уляна, Україна, м. Сімферополь
35 Чхаідзе Анастасія, Україна, м. Кіровоград
36 Шишкін Андрій, Україна, м. Суми
37 Шкіль Анастасія, Україна, м. Суми
38 Шкірнікова Анна, Україна, м. Суми

Лауреати II Міжнародного конкурсу молодих піаністів „Слобожанська фантазія”:

I премія:
Букачова Марія-Анна, Чехія, м. Прага
Семикрас Дмитро, Україна, м. Суми

II премія:
Корженко Тетяна, Україна, м. Суми
Даніліна Елізавета, Росія, м. Москва

III премія:
Гаєнко Арсеній, Україна, м. Сімферополь
Імаізумі Кіохеі, Японія, м. Фукуока
Третьякова Світлана, Росія, м. Хабаровськ

Звання Дипломанта отримали:

Артемук Тетяна, Україна, м. Луцьк
Бєлозьорова Катерина, Росія, м. Єкатеринбург
Чичикіна Катерина, Росія, м. Люберці

Заохочувальні дипломи отримали:

Кісіленко Валентин
Коваль Богдан
Кох Воо Сеок
Кундротайте Іоланта
Решетілов Богдан
Шкіль Анастасія

Спеціальні відзнаки отримали:

Гладун Вікторія - Диплом „За краще виконання твору українського композитора”.

Трусевський Микола - Диплом „За краще виконання ліричного твору”.

Мотрій Аліна - Диплом „За краще виконання твору сучасного композитора”.

Шкірнікова Анна - Диплом „За краще виконання романтичного твору українського композитора”.

Букачова Марія-Анна - Диплом „За краще виконання класичної сонати”.

Корженко Тетяна - Диплом „За краще виконання концертного етюду”.

Даніліна Елізавета - Диплом „За краще виконання віртуозного твору”.

Гаєнко Арсеній - „Приз глядацьких симпатій”.

Третьякова Світлана - Спеціальний приз „За краще виконання твору С.Рахманінова”.