Суми, 15-19 квiтня 2019
  • 54Конкурс 2016. Фото 54
  • 1Конкурс 2016. Фото 1
  • 5Конкурс 2016. Фото 5
  • 15Конкурс 2016. Фото 15
  • 17Конкурс 2016. Фото 17
  • 20Конкурс 2016. Фото 20
  • 31Конкурс 2016. Фото 31
  • 40Конкурс 2016. Фото 40
  • 41Конкурс 2016. Фото 41
  • 43Конкурс 2016. Фото 43
  • 47Конкурс 2016. Фото 47
  • 51Конкурс 2016. Фото 51
Classical Records bakitone.com

Розклад конкурсу

Розклад проведення Х Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» 15-19 квітня 2019

Понеділок 09.04.18

0800 0900  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1100 1700 Заїзд, реєстрація учасників(Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, ауд.№1)

1100 2000 Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

2000 2100 Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

Вівторок 10.04.18

0900 1700  Заїзд, реєстрація (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, ауд. № 1)

0800 1000  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

1000 1030  Жеребкування учасників старшої групи (Фойє Актової зали корпусу №1)

1000 1100  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1100 1300  Конкурсне прослуховування учасників старшої групи (І тур) (Актова зала корпусу №1)

1300 1400  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

1400 1430 Жеребкування учасників молодшої групи (Фойє Актової зали корпусу №1)

1400 1500  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1500 1700  Конкурсне прослуховування учасників молодшої групи (Актова зала корпусу №1)

 

1700 1830  Урочисте відкриття Х Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» (Зала Сумської обласної філармонії)

 

1830 2100  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

2100 2200  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

 

Середа 11.04.18

0800 0930  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

0900 1800  Заїзд, реєстрація (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, ауд. № 1)

0930 1000  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1000 1300  Конкурсне прослуховування учасників молодшої групи (Актова зала корпусу №1)

1300 1400  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

1400 1430 Жеребкування учасників середньої групи (Фойє Актової зали корпусу №1)

1400 1500  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1500 1900  Конкурсне прослуховування учасників середньої групи (Актова зала корпусу №1)

1900 2100 Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

2100 2200  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

Четвер 12.04.18

0800 0930  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

0930 1000  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1000 1300  Конкурсне прослуховування учасників середньої групи (Актова зала корпусу №1)

1300 1400  Репетиції учасників (Актова зала корпусу №1)

1400 1500  Настроювання інструменту (Актова зала корпусу №1)

1500 1800  Конкурсне прослуховування учасників старшої групи (ІІ тур) (Актова зала корпусу №1)

П’ятниця 13.04.18

0800 0900 Настроювання інструменту (Зала Сумської обласної філармонії)

0900 1100 Репетиції лауреатів конкурсу (Зала Сумської обласної філармонії)

1100 1200 Настроювання інструменту (Зала Сумської обласної філармонії)

 

1200 Урочисте закриття оголошення результатiв конкурсу та концерт лауреатiв X Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» (Зала Сумської обласної філармонії).