Суми, 3-7 квiтня 2017
  • 43Конкурс 2016. Фото 43
  • 47Конкурс 2016. Фото 47
  • 51Конкурс 2016. Фото 51
  • 54Конкурс 2016. Фото 54
  • 1Конкурс 2016. Фото 1
  • 5Конкурс 2016. Фото 5
  • 15Конкурс 2016. Фото 15
  • 17Конкурс 2016. Фото 17
  • 20Конкурс 2016. Фото 20
  • 31Конкурс 2016. Фото 31
  • 40Конкурс 2016. Фото 40
  • 41Конкурс 2016. Фото 41
Classical Records bakitone.com

Регламент проведення конкурсу

3.04.2017 (понеділок)

09.00 - 13.00 – Заїзд, реєстрація, репетиції учасників (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, ауд. № 1)

13.30 – 14.00 – Жеребкування учасників молодшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

14.00 – 18.00 – Конкурсне прослуховування учасників молодшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

4.04.2017 (вівторок)

09.00 – 10.00 – Жеребкування учасників старшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

10.00 – 14.00 – Конкурсне прослуховування учасників старшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського (І тур)

14.00 – 15.00 – Перерва

15.00 – 18.00 – Конкурсне прослуховування учасників старшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського (І тур)

5.04.2017 (середа)

09.00 – 10.00 – Жеребкування учасників середньої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

10.00 - 14.00 – Конкурсне прослуховування учасників середньої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

14.00 – 15.00 – Перерва

15.00 – 18.00 - Конкурсне прослуховування учасників середньої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

6.04.2017 (четвер)

10.00 – 14.00 – Конкурсне прослуховування учасників старшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського (ІІ тур)

14.00 – 15.00 – Перерва

15.00 – 18.00 - Конкурсне прослуховування учасників старшої групи в залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського (ІІ тур)

7.04.2017 (п’ятниця)

14.00 – Урочисте закриття та вручення нагород переможцям VIII Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» в залі Сумської обласної філармонії.